i Naturel Gaz || BİZE KATILIN

BİZE KATILIN

BİZE KATILIN

İşe Alım Sürecimiz
Şirketimizde yeni bir pozisyon açıldığında, İnsan Kaynakları tarafından görevin gerektirdiği nitelikler belirlenerek internet ilanları aracılığı ile işe alım süreci başlatılır. Yapılan başvurular İnsan Kaynakları tarafından öndeğerlendirmeden geçirildikten sonra teknik yeterliliklerinin değerlendirilmesi için ilgili birim yöneticileri ile paylaşılır. Pozisyona uygun bulunan adaylar, İnsan Kaynakları ve ilgili birim yöneticilerinin katıldığı yetkinlik bazlı mülakatlar ile değerlendirilir.

İnsan Kaynakları ve ilgili birim yöneticileri tarafından yapılan değerlendirmeler ve yürütülen referans görüşmeleri sonucunda tüm süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara iş teklifi yapılır. Görüşme yapılan her adaya mutlaka mülakat sonucu bildirilir.

Açık Pozisyonlar
Şirketimiz dahilindeki açık pozisyonlar için başvuruları Kariyer.net üzerindeki şirket sayfamızdan kabul ediyoruz. Açık pozisyonları görmek ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Naturelgaz’da oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere güncel özgeçmişinizi kariyer@naturelgaz.com adresine iletebilirsiniz.