Hakkımızda

Taşımalı Doğal Gazın Lideri

2004 yılında kurulan Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş., taşımalı doğal gaz sektöründe Sıkıştırılmış Doğal Gaz (CNG) ve Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) ürünleri ile faaliyet gösteriyor.

Boru hattının ulaşmadığı veya ulaşmasının ekonomik açıdan uygun olmadığı bölgelerdeki doğal gaz arzını karşılamak üzere kullandığı taşımalı doğal gaz çözümleri ile Naturelgaz, faaliyetlerini; Endüstriyel CNG ve LNG, Şehir Gazı, Oto CNG ve Kuyu CNG olmak üzere 4 farklı iş kolu aracılığıyla sürdürüyor.

Türkiye taşımalı doğal gaz sektörünün lideri Naturelgaz, liderliğini sürdürme ve alanındaki tecrübesini uluslararası projelere taşıma vizyonuyla enerji sektöründeki başarı yolculuğuna devam ediyor.

Hizmet verdiği iş alanlarında; yenilikçi çözümleri ve operasyonel gücüyle tüm paydaşları için yüksek değer yaratma ve dünya için sürdürülebilir yaşama destek verme misyonunu benimsiyor.

Naturelgaz, ekonomik, temiz ve çevreci bir yakıt kullanmak isteyen tüm sanayi kuruluşları için en uygun çözümleri sunarken, Şehir Gazı çözümleriyle ekonomik ve coğrafi sebepler ile doğal gazın ulaşamadığı ilçe ve beldelere doğal gazı güçlü lojistik ağıyla taşımalı olarak tedarik ediyor. Oto CNG alanında ise Türkiye genelindeki Oto CNG istasyonları ile CNG kullanan araçlara yakıt sağlıyor, dizel çekici ve kamyonların CNG’ye dönüşümü için müşterilerine özel projeler geliştiriyor. Naturelgaz, ayrıca boru hatlarına ulaşım imkânlarının mümkün olmadığı kuyularda bulunan doğal gazın, CNG sistemi ile değerlendirilerek Türkiye’ye kazandırılması faaliyetlerini yürütüyor.

1 Nisan 2021 tarihinden bugüne payları Borsa İstanbul A.Ş.’de “NTGAZ” koduyla işlem gören Naturelgaz, bir Global Yatırım Holding A.Ş. iştiraki olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Naturelgaz, 13 endüstriyel dolum tesisi, 60.000’i aşkın CNG silindiri, 31 LNG stok tankı, 5 LNG tankeri ve 3 Oto CNG istasyonu ile ülke çapında 7/24 kesintisiz ve temiz enerji ulaştırıyor.

Vizyonumuz

Türkiye’de taşımalı doğal gaz sektöründe lider konumda olmak ve bu alandaki tecrübemizi uluslararası projelere taşımaktır.

Misyonumuz

Yenilikçi çözümlerimiz ve operasyonel gücümüz ile tüm paydaşlarımız için yüksek değer yaratmak ve tüm dünya için sürdürülebilir yaşama destek vermektir.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Tanıtım Broşürü

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com