Kariyer

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Mutlu Çalışanlarımızın Yarattığı Pozitif Enerjiyle Geleceğe

Naturelgaz’da hedefimiz, en değerli varlığımız olan çalışanlarımızın memnuniyetini, motivasyonunu, yetkinliklerini sürekli geliştirmek ve verimli, yaratıcı İnsan Kaynakları uygulamalarıyla fark yaratmaktır.

Organizasyonumuzu, Şirketimizin hedefleri ve stratejileri doğrultusunda, İK sistem ve süreçlerini sürekli gözden geçirerek yapılandırırız.

Tüm çalışanlarımızın performansını sürekli takip ederek, organizasyonun gelişen ihtiyaçlarına göre çalışanlarımızın yetkinliklerinin gelişimine, kariyer ve performans yönetimlerine katkı sağlayacak uygulamalar geliştiririz.

Çalışanlarımızın öneri ve beklentilerini dikkate alarak, memnuniyeti, motivasyonu ve bağlılığı güçlendirmeyi hedefleyen, çalışanlarımızın değerli olduklarını hissedecekleri çalışma ortamını yaratmak için çalışırız.

Naturelgaz’da Kariyer

Çalışanlarımızın Enerjisine ve Potansiyeline İnanıyoruz

Naturelgaz’da uygulanmakta olan performans yönetim sisteminin en önemli amacı, çalışanlarımızın performanslarını objektif bir şekilde değerlendirerek en üst noktaya taşımak ve potansiyellerini ortaya çıkarmaktadır.

Performans değerlendirme sürecinde, çalışanın güçlü ve gelişime açık yönlerini tespit ederek, kariyer hedefi ile görev ve sorumlulukları doğrultusunda eğitim ve gelişim planlaması yaparız.

Açık pozisyonlarımızı öncelikle şirket içinde duyurur, pozisyona uygun olan başvuruları değerlendiririz.

Naturelgaz ailesine katılan arkadaşlarımızın, Naturelgaz değerleriyle örtüşen kişisel özelliklere ve pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliklere sahip olmasına önem veririz. Bu öncelikler doğrultusunda, işe alım sürecimizde başvuruları objektif olarak değerlendirir, yetkinlik bazlı mülakat, kişilik ve genel yetenek testleri ile vaka çalışması gibi çeşitli araçlardan yararlanırız.

İşe yeni başlayan çalışanlarımızın kısa sürede Naturelgaz’a uyum sağlayabilmeleri için oryantasyon programı düzenleriz. Bu program ile yeni çalışanlarımıza çalışma ortamımız, şirket uygulamalarımız ve kurum kültürümüz hakkında bilgi veririz.

NATURELGAZ Ailesine Katılmak İçin Hemen Başvurun

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com