İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Naturelgaz, iş sağlığı ve güvenliği konusunun sektör için vazgeçilmez olduğunun bilinciyle hassas bir yaklaşım benimsemektedir. Hedefimiz, insana ve çevreye zarar vermeden, herhangi bir kazaya neden olmadan faaliyetlerimizi gerçekleştirmektir. Şirketimiz için iş güvenliği her zaman öncelikli olup, bir slogan değil hayat tarzıdır.

 • Merkez ofisimiz, dolum tesislerimiz, ekipman ve müşteri sahalarımızda tüm güvenlik önlemlerini alarak kaliteli bir çalışma alanı yaratılmaktadır.
 • Müşterilerimizi, çalışanlarımızı, komşularımızı, kamudaki ilgili sivil örgütleri ve bizimle çalışanları dinleyerek gelişime öncelik verilmektedir.
 • Performans değerlerimiz iyi veya kötü fark etmeksizin açıkça raporlanarak, güvenli çalışma hedef çıtamız daha da yükseltilmektedir.
 • Tesislerimizde, mevcut müşteri hizmet sahalarımızda; iş sağlığı ve güvenliği konularında SEÇ-G birimi ziyaretler yapmakta, OSGB firmalarından aldığımız hizmetle birlikte olası riskleri önceden belirleyerek risklere karşı ön hazırlık yapılmaktadır.
 • Sürücülerimiz ve dolum operatörlerimiz başta olmak üzere operasyondaki tüm çalışanlarımıza yönelik SEÇ (Sağlık, Emniyet, Çevre) eğitim programları düzenlenmektedir. Eğitimler periyodik olarak tekrarlanmakta ve farkındalık artırılmaktadır. Eğitimli ve sektöründe uzmanlaşmış kadromuzla kök sebep analizleri yaparak problemleri tespit etmek için ön hazırlık yapmaktayız. Öneri ve ramak kala bildirim sistemlerimizle tüm ekibin bu çalışmaların içinde olmasını sağlamaktayız.
 • Lojistik ve dolum faaliyetlerimiz yasal mevzuatlara uygun ve denetimli bir şekilde yürütülmektedir. Tesis Destek Personellerimize, Mesleki yeterlilik eğitimi eksiksiz bir şekilde verilmektedir. Bünyemizde bulunan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlarımız ADR hükümlerine uyulduğunu izleyerek raporlamaktadır. Sürücülerimize düzenli periyotlarla ADR Farkındalık Eğitimi ve İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi verilmektedir.
 • Çalıştığımız müteahhit firmalarımızla yapmış olduğumuz sözleşmeler, SEÇ-G Politikamıza uyum zorunluluğu çerçevesinde yapılmaktadır.
 • Tesis ve müşteri sahalarındaki kurulumlarımız teknik ekibimiz tarafından denetlenerek bakımı yapılıp, kazaya sebep olabilme ve çevreye zarar verebilme ihtimali olan her aşama değerlendirilip iyileştirmeler yapılmaktadır.
 • Öneri ve Ramak Kala Bildirim sistemlerimizle tüm ekiple iletişim içinde olup, öneriler dikkate alınarak cevap verilmektedir. SEÇ performansında iyileştirmelere katkısı olan çalışanlarımızı ödül programıyla birlikte tanıyıp tanıtarak farkındalık yaratılmaktadır..

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com