Oto CNG

Filonuza Verimli Yakıt Çözümü: OTO CNG

Naturelgaz, lojistik filoları ve otobüsler için verimli CNG yakıt çözümleri geliştiriyor, yakıt dönüşümünü planlıyor ve Oto CNG istasyonları ağıyla yakıt dolumu yapıyor.

Naturelgaz, 2011 yılında başladığı Oto CNG iş alanında pazar geliştirme faaliyetlerine ve yatırımlarına devam ediyor. Halen, 3 Oto CNG istasyonu ile CNG kullanan araçlara yakıt tedarik ediyor.

Oto CNG Nedir?

Araçlarda CNG, gerek çevre etkileri gerekse tasarruf avantajları sebebiyle Avrupa, Güney Amerika, Uzakdoğu, Orta Asya ve Orta Doğu’da  yıllardır yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. CNG’nin araçlarda kullanımı, ülkemizin enerji arzının çeşitlendirilmesine de önemli katkı sağlamaktadır.

CNG diğer fosil yakıtlara göre daha düşük sera gazı emisyonları ile soluduğumuz havayı kirleten kirleticilerin (partikül madde ve azot oksitler veya NOx) hemen hemen hiçbirini barındırmaz. CNG’li araçlar daha sessiz ve ekonomiktir.

Naturelgaz, müşterilerine mevcut dizel çekici ve kamyonlarının CNG’ye dönüşümü için özel projelendirme hizmeti de vererek, yakıt çözümleri sunmaktadır. Ağır vasıtalar, kamyonlar, tırlar, çöp kamyonları ve otobüsler CNG’ye dönüşüm için uygun araçlardır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com